€9 500 €9 000

Mercedes benz C220 2011

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 25 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Mecedes benz C220 2011 makina me te gjith historikun e saj dhe opsionet eco sistem 4.5 litr 100km .