€7 700

Super Okazion.. Cklas 220 viti 2008 Avantgarde

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Okazion.. Shitet cklas 220 CDI Avantgarde viti 2008.. Kambio automatike.. Baxho xhami.. Sensor parkim.. Ndezje me start dhe stop.. Me dogan gati per targa.. Cmimi I diskutushem 0698477536 whatup Viber…Adresa Tirane..