Me Marrveshje

Super MB C220 CDI VANTGARDE SPORT EDITION

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

SUPER MERCEDES BENZ , W204 , CDI 220 EVO KAMBIO AUTOMATIKE , FULL OPSIONE , AVANTGARDE SPORT EDITION , SALLON LEKURE , SENSOR PARKIMI , MODEL AVANTGARDE SPORT EDITION , ME 209 MIJ KM ORIGJINALE THEKSOJ 100% ORIGJINALE , NAVI I MADH FULL TV DVD NAVI AUX MP3 TEL BORDI ETJ , SUPER GJENDJE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE , XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL , GOMA TE REJA , DISQE ORIGJINAL SPORT EDITION FABRIKE , TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA , SUPER I PASTER SI POSHT BRENDA DHE JASHTE , MAKINE E MBAJTUR PER MERAK , DRITA KSENON ORIGJINAL , STOPA LED ORIGJINAL , SISTEM ALARMI FABRIKE , SISTEM ANTI KARREOTREC ETJ . MAKINA ESHTE SUPER MUND TA VERIFIKONI KU DHE SI TE DONI , JU MIREPRESIM FALEMINDERIT , CDO INFO MOS HEZITONI 0692197715.