ì diskutueshem

2006 Mercedes-Benz C 220 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 206
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2.148
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat RWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Gri

Mercedes Benz C220 CDI
motorr EVO, shum ekonomik
Viti 2005-2006
206 mij Km Origjinale
Kambio manuale 6+R
Xhamat e zinj me leje per 5 vjet.
Disqe origjinale Sport Edition 17” me goma te reja, Sensor parkimi. Sensor shiu. Fener me lupa, drita kseno/bixeno. Sendilje elektrike me ngrohje. Pilot automatik. 2 çelsa origjinal, Limitator shpejtesie.
Pasqyra elektrike me palosje. Klima dixhitale. Bokse Harman kardon. Te gjitha sherbimet e bera ne kohe.
Taksa dhe siguracion te paguara deri ne Maj 2023. Kolaudimin deri ne Maj 2024.
Tel ose WhatSapp 0697394990
Cmimi : 4,800€ i diskutueshem