€5 400 €5 300

2003 Mercedes-Benz C 220 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

⚙MERCEDES C CLAS 220 CDI ELEGANCE 📞🔔 044532990 049160886⚙VITI 2002 KM 217XXX RKS 5 MUJ ⚙ POSEDON KLIMATRONC⚙ ARBAG ESP SRS KARRIGAT ME NXEMJE⚙SHIBIER TEMPOMAT TEPER I RUAJTUR ⚙SI JASHT ASHTU DHE BRENDA ⚙VETURA GJENDET NE KOMORA