€2 800 €2 600

2002 Mercedes-Benz C 220 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 228 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2200
Viti 2002
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

OKAZION (Per pak dite)
Mercedes-Benz C220 cdi Avangarde. 22800 km origjinale.
Viti prodhimit 2002, ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike, gomat te reja te sapo vendosura 500 km te bera gjithesej. Kasetofon origjinal me navi, komanda ne timon, hyrje aux, xhamat me nuance blu, shitet per arsye emigrimi, nuk nderrohet. E gatshme per cdo lloj prove. 2600 euro
0695248440