€3 800 €3 600

C klass Automat

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet C klass viti 2002 kambio automat motorr 220 CDI. Makina i ka te gjitha letrat te paguara deri ne Gusht. Makina i ka te gjitha sherbimet te bera dhe ska nevoj per asnje sherbim. Eshte thjesht perfekte. Per cdo pyetje me kontaktoni.