€3 000 €2 800

2002 Mercedes-Benz C 220 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof
 • Sendilje e rreshtit të tretë

Okazion okazion Tiranë✅Mercedes-Benz C Class 220 Cdi classic Kambio automatike S/W Viti dhjetor 2002 Makina eshte ne gjendje perfekte, me goma te reja dhe te gjitha sherbimet e kryera dhe dokumentat jane te gjitha te paguara deri ne gusht 2020 Makinen mund ta kontrolloni ku te doni shitet mercedes benz c220 ne gjendje shum te mire me sherbime te bera NGJYRE E ZEZE ME LIMITATOR SHPEJTESIE..SENSOR SHIU..SENDILE ELEKTRIKE..KOMANDO NE TIMON..TAPICERI SHUME TE PASTER..ME TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA..NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE &XHENERIKE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ. te interesuarit te kontaktoni 0676523632