i diskutueshem

1999 Mercedes-Benz C 220 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 350 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1999
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike

Shitet W202 Benz ne gjendje te mirre motorrike xhenerike dhe kambio automatike. Makina eshte me nafte por mjaf ekonomike per kategorine e saj. Makina eshte perdorur rralle ne fundjave dhe vetem per rruge te gjata kryesisht.