€9 999

Mercedes Benz C200/ ME DOGAN /2013

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 200
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa TĂ« huaja
Motorri N/A
Viti 2013
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Marka 👉Mercedes Benz c200DOGANA E PAGUARE Forca mottorrike👉 2.2Lloji i kambjos👉manualeKarburanti 👉naftViti i prodhimit 👉02/2013Kilometrat👉204.000Cmimi 👉9999€Nr i kontaktit👉0692764471Pershkrim 👉Makina esht ne gjendje perfekte sherbimet i jane bere te gjitha ne Belgjike para 2000 km. Kilometra origjinale gjendja e karroceris dhe e tapiceris ne gjendje perfekte. Makina ka Navigator ,start stop, pilote automatik, menu ne kilometrazh dhe shume opsione te tjera. Asnje gervishte mjetin mund ta kontrolloni tek Mercedes benz eshte perdorur nga une ne Belgjik dhe sa po ka hardhur ne Shqipri me dogane te paguare .Shitet per arsye mos perdorimi per me shum info kontaktoni ne nr e telefonit.