€5 700 €5 400

BENZ Automat 2006 C CLAS 200 Shitet

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 200
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet benz c clas Automat c200 cdi evo,qershor 2006. Makina eshte ne super gjendje me te gjitha sherbimet e bera ska nevoje per asgje, sensor parkimi, sensor drite dhe shiu, sedilje elektrike me ngrohje dhe me palosje, autopilot , makine shume e paster . Makina ka 8 muaj qe ka ardh nga jashte ka 193.000 klm origjinale. Shitet 5.400 euro i diskutueshem