€3 999 €3 600

2004 Mercedes-Benz C 180 Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 180
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

✅:199.000 km originale me liber servisi✅:E SAPO ARDHUR NGA🇩🇪✅:MAKINA DISPONON:Disqje alumini me goma 100% te markes “PIRELLI”e paster ne pamje vizuale,baxho xhami,sensor parkimi para mbrapa original drita auto,tapiceri shum te paster sendile me ngrohje + me komand elektrike,cd player original me komand ne timon,limitator shpejtesie xhama elektrik,mbyllje qendrore,abs,esp,airbag,pasqyra elektrike dhe antiverbuese,etj.Makin per merakli