€4 200 €4 200

2004 Mercedes-Benz C 180 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 180
Kilometrazha 240 000
Lloji i karburantit Gaz (TNG) / Benzinë
Targa Shqiptare
Motorri 180
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Tjetër
Karakteristika
  • Kondicioner
  • AM / FM Stereo
  • Paisje zëri/ Kasetofon
  • CD (më tepër disqe)
  • Airbag për shoferin
  • Airbag për pasagjerin
  • Sendilje me rregullim elektrik
  • Dritare elektonike
  • Fshirëse e dritares së pasme

Shitet Mercedes Benz C180 Kompressor Gaz-BenzineManualeViti – Fund 2004Ngjyr e blu e erretMe PortobagazhSendilje me ngrohje,klima.Km 240.000 te sajat mund ti kontrolloni nese doni. Impianti i vendosur ne gjermani.Ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike.Shitet per arsye te blerjes te nje mjeti tjeter me te ri.Cmimi 4200€ pak i diskutueshem.Nr. Kontakti Cel ose WhatsApp —— +355694896699