€3 400

C-CLASS Super Gjendje !!!!!

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 180
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet c-class viti 2003 e sapoardhur dhe e sapotarguar nga gjermania (dortmund). Cmimi 3400€ (pak i diskutueshem) FLM