€16 500 €15

Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 180
Kilometrazha 0
Lloji i karburantit N/A
Targa N/A
Motorri N/A
Viti 0
Transmetimi N/A
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedes-Benz c–250–Benzin Motorr 1.8 204KW- Viti Prodhimit 2012,ka dale ne shitje ne 2014 i sapo ardhur i pershtatshem dhe per GAZ 100%,(me sherbime te sapo bere ke Mercedesi) Super FULL, Tavan xhami Panorama , xhama te zinj orgjinal?sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + ftohje + , timon AMG, 2 celsa origjinal , timoni me sensor + pasqyra me sensor+ ngrohje + ftohje , hapje mbyllje qendrore , kamer parkimi mbrapa para disqe alumini , klima bizonale , bagazhi hapje mbyllje elektronike me buton , ndezje me START-STOP ,senore dere , tel , tv , navigator , komando ne timon ,, komjuter bordi , limtator shpejtesie , drita kseno origjinale Goma te reja..….Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…Shume e paster Duket si e RE…Me dokumeta te gjitha te rregullta per 1 vit?Mundesi nderrimi me makine te vogel??FLM Cel-0698300600—VDFClub—Viber—WhatsAp