€5 500

Mercedes-Benz B 180

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli B 180
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

B klas 180 cdi automat. Viti 2005 e ardhur nga italia ne 15 korrik 2018 . Gjendja shum e mir si motorike dhe xhenerike vaj filtra te nderuar. Sensor parkimi para mbrapa pasqyra me palosje letra te prera Deri ne gushte te 2019. Cmimi 5500 I diskutushem