€4 200

2010 Mercedes-Benz A 200 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 200
Kilometrazha 137 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 125
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme

Shitet Mercedes-Benz A Class, viti 2010, ngjyra gri e errret, komio manual, ne gjendje shume te mire teknike dhe me dokumenta te rregullta deri ne tetor 2022. Cmimi 4200 Euro tel. 0682031852