€4 300

2005 Mercedes-Benz A 200 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 200
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit Gaz (TNG) / Benzinë
Targa Shqiptare
Motorri 2.0
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës

Shitet ->Mercedes Benz A-Class 200 benzin/gaz 🏎

-Viti i prodhimit 2005
– Kamio Automatike✅
-130.000km✅
-Sallon lekure + tavan xhami ✅
-Sensore parkimi✅
-Dogan te paguar gati per targa✅
-Goma 70%
-Tapiceri lekure✅
-Gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike✅

Cmimi: 4300€ I diskutueshem ✍🏻✅🏎

Cel: 0674897814
Cel:0692933169