€4 000

2005 Mercedes-Benz A 200 Steptronic / Tiptronic

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 200
Kilometrazha
Lloji i karburantit N/A
Targa Shqiptare
Motorri 2000
Viti 2005
Transmetimi Steptronic / Tiptronic
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike

A200 cdi Avantgarde
Shum i vecant ne lloin e vet
Kambio Automatike
Larje fenerash
Sensor parkimi para dhe mbrapa.
Sendilje gjysem lekur, me ngrohje dhe levizje elektrike
Kasetofon me bagazhier me 6 cd
komanda ne timon
4 xhamat elektrik
goma rezerve
vaj filtra , kemb motorrit te sapo nderruara.
Servisi eshte bere disa 2000km
Taksa te paguara per 1 vit. deri te muajen janar shkurt
mund ta kontrolloni ku te deshironi.

Gjendje mire
4000 euro i diskutushem