Me Marrveshje

2006 Mercedes-Benz A 180 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 180
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje sportive
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme

✅:MERCEDES BENZ CLASSI A 180 CDI “AUTOMAT” ✅:VITI➡️2006✅:KAMBIO➡️AUTOMATIKE.✅:KM➡️ 219000 mund ta verifikoni.✅:ME LETRA TE PAGUAR DERI SHKURT 2021✅:QYTETI KAVAJE.✅:CEL:0672041404.✅:Makina disponon:pa asnje gervishje, disqje Alumini me ,goma 100%,tapiceri cop te mirbajtur,cd player original me komand ne timon,esp,abs,airbag,kondicioner funksional,mbyllje qendrore me andifurt,drita xsenon,etj.✅:MUND TE NA VIZITONI DHE NE FAQEN TON AUTO.ARSENI ISTAGRAM.