€2 700

2001 Mercedes-Benz A 170 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 170
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2001
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedes-Benz A170 CDI-Diesel , Viti Prodhimit 2002 , kamio manuale , cd player,kondicioner, xhama pasqyra elektrike,gomat 80% te reja,hapje mbyllje qendrore..me te gjitha sherbimet e bera..ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.letrat te paguara deri ne shtator 2017Cmimi–2700 EuroCel – 069 69 06 614