Me Marrveshje

2005 Mercedes-Benz 380 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli 380
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

SHITET MERCEDES (FRIGO 0/-5*c) 308 CDI – viti prodhimir 2005, regjistrimi i pare ne Kosove.Bart peshë 830kg me dokumenta.Eshte ne gjendje te regullt, servis, motorri, servis komprosora per ftohje, ftohje me ndezje dhe me rryme.i pershtatshem per vozitje.per me shum na kontaktoni049 88 49 38 tel/viber