€8 500

2005 Mercedes-Benz 380 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kabriolet
Marka Mercedes-Benz
Modeli 380
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Benz SLK E ardhur nga zvicra ne Nëntor 2018Ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike