€6 000

1989 Mercedes-Benz 380 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Minibus
Marka Mercedes-Benz
Modeli 380
Kilometrazha 25 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1989
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedes Benz kamioncin 308 motorr 220 tipi i ri 1,5 tonshe te gjitha sherbimet e bera me dokumenta per një vit makina esht shum e mbajtur si nga llamarina ashtu dhe nga brenda me dopio shasi cmimi 6000 euro i pa diskutuar!