Me Marrveshje

1980 Mercedes-Benz 380 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka Mercedes-Benz
Modeli 380
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1980
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedes benz sl 380 benzin e vitit 1980 kamio automatike makina eshte sistem amerikan esht full per vitin qe ka kondicioner xhama elektronik kabrio , shum e paster dhe e mbajtur dhe e vecante ne llojin e saj , tre muaj qe i jane bere letrat makina ska nevoj per servis fotot flasin vet .