€8 300

Mercedes-Benz 320

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Mercedes-Benz
Modeli 320
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet ml 320 viti 2007 ,4 matic .Me sensor parkimi navigator me memorie, marshe ne timon xhama te zinj origjinal vaj filtra te sapo nderruara ne gjendje shume te mire letrat per 1 vit.tapiceri bezhe.makina eshte shum e paster si nga jashte dhe nga brenda.215.000 km origjinal . Cel 069 96 34 812