€3 800

2001 Mercedes-Benz 270 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të reja
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli 270
Kilometrazha 260 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 270
Viti 2001
Transmetimi Automatik
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Sistem i navigimit GPS
  • Kontroll shpejtësie
  • Mbyllje qendrore

Mercedez-benz E 270 viti 2001
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi…
Shitet per arsye mosperdorimi