€2 200

1997 Mercedes-Benz 250 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli 250
Kilometrazha 30 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1997
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shes Mercedes benz per arsye personale ..letrat te paguara per 1 vit .tani ne dhjetor jan ber te gjitha dokumentat dhe sherbimet e makines,vaj filtra ,vajn e kambios tuba alkolit frenave te gjitha gomina ferrotat goma michelin te katerta shum te mira disqe alumini.cdo sherbim i makines jan ber tani cdo gje.me sensor parkimi mbrapa sinjale tek pasqyrat elektrike hapen mbyllen me buton nga brenda.me ksenon xhama elektrike.eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.nxitoni e fitoni kete mundesi.faleminderit