€22 000

2015 Mercedes-Benz 220 Steptronic / Tiptronic Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli 220
Kilometrazha 82 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2015
Transmetimi Steptronic / Tiptronic
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Rrota aliazhi

Mercedes Benz C220 Disel T-4 Matic / Viti 2015
Kilometra: 82.000
Ngjyra: Gri Metalic
Karburanti: Nafte
Targa: Shqiptare
Prodhuresi: Mecedes Benz

Historiku i makinës. Blere ne vitin 2017 ne kocesionarin e Mercedes Benz ne Kunzmann.de Fulda Gjermani
Per perdorim familjar personal. Nuk ka levizur shume duke qene makine dytesore.Te gjitha sherbimet jane tek Merezedes Benz ne Shqiperi.
Te faktuara me dokumenta.
Shitet per arsye mos perdorimi.

Gjendja e makines: Ne gjendje shume te mire sediljet dhe timoni kane qene me veshje gjate gjithe kohes se perdorimit.
Mund te kete gervishtje te lehta ne parking nuk eshte perplasur asnjehere.