€2 800

Mercedes benz 220 Super Gjendje

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli 220
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Marka 👉Mercedes Benz E-classForca mottorrike👉220Lloji i kambjos👉AutomatikeKarburanti 👉NafteViti i prodhimit 👉fundi 2002Kilometrat👉200.000-250.000Cmimi 👉2800 i diskutushemNr i kontaktit👉0696585599Pershkrim 👉Esht makin personale dhe jemi dor e dyt esht super gjendje e gateshme per cdo lloj prove dhe shum e shpejt dhe e mbajtur shum mir esht makin merakliu.Shitet per arsye se kemi marr makin tjeter