€160 000

1987 Mercedes-Benz 190 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli 190
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1987
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

Shes kte benz 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerike.me letra gjer ne fund te dhjetorit 2016.shitet per arsye mosperdorimi