€12 900 €12 000

🚗OKAZION LAND ROVER SPORT 2.7I SAPO ARDHUR..

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Land Rover
Modeli Range Rover Sport
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

📁RANGE ROVER SPORT 2.7 VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR ..SI DHE I SAPO TARGUAR FULL OPSION NE SUPER👌GJENDJE DISPONON ..KLIMA ..NAVI ..SENSOR PARKIMI..SENSOR GJAMI …GJAMA TE ZI ORIGJINAL…SENDILE ELEKTRIKE MEMORJE..TIMON ELEKTRIK…BI KSENON ….VAJ FILTRA MOTORRI KAMJO TE SAPO KRYARA SHERBIME TOTALE MAKINA SKA NEVOJ PER ASNI SHERBIM KILOMETRA TE VERTETUARA PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 📞.0694470000DHE Utcap 0663009009