€9 500

RANGE ROVER SPORT, 2006, AUTOMATIKE, 2.7 NAFTE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Land Rover
Modeli Range Rover Sport
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.7 nafte, kambio automatike, sallon lekure, viti prodhimit 2006, klima, navigator, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi, pilot automat, sensore parkimi para dhe mbrapa, sedile elektrike, larje feneresh, dokumenta te paguara etjNUK BEJME NDERRIMEKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana