€15 500

2018 Lada Vesta Automatik LPG

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Lada
Modeli Vesta
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2018
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A

LADA Vesta SW Cross AT Luxe Benzinë / Gaz full opsion, kambio automatike, navigator, kamera, sedile me ngrohje, 20 cm e lartë nga toka. Blerë dhe mirmbajtur në konçensionar. Makina ka patur vetëm një përdorues dhe ka Garanci fabrike. Mund të merret edhe me leasing me këste mujore.