€2 100

2002 Lada Niva Manual LPG

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Lada
Modeli Niva
Kilometrazha 80 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shes niven ne gjendje te rregullt e sapo lyer me ngjyr special e cila nuk grithet me goma te reja dhe regjistrim rks edhe 7 muj mundesi ndrrimi vetura nuk ka nevoj per investim