Me Marrveshje

OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE VITI 2007

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Jeep
Modeli Cherokee
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE …ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR , DISQE ALUMINI GOMA 70% SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA KOMAND BORDINE TIMON XHAMA TE ZI ORIGJINAL ELEKTRIKE PARA DHE MBRAPA TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE ITALI MAKINA ESHT ME LIBER SHERBIMI PER CDO SHERBIM QE I PERKET, SISTEM ANTI RRESHKITJE, SENDILET LEKUR MARSHIN ELEKTRIKE DHE ME NGROJE PASQYRAT ELEKTRIKE DHE ME MBYLLJE QENDRORE , SHUM E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHT, NGA ANA ESTETIKE XHINERIKE MOTORIKE ESHT SHUM E MBAJTUR,, MAKINA KA PASUR VETEM NJE PRONARE..PER ME SHUM KONTAKTONI CEL..0699751522