Me Marrveshje

Jaguar X-Type dizel

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Jaguar
Modeli X-Type
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Shes Jaguar X-typeShitet vetura Jaguar X-type Ngjyra e kalter e qelur metalike 5 Dyer Nderruesi manual 6shpejtesi+RKomanda ne Timon 175.000 km me liber servisi dhe servise te kryera.Ulset lekure , Ulset e para me ngrohje Navigation , drivable XENON , Sensor parkimi , dritaret elektrike , abs , esp , airbag , fellne me goma veres dhe rrota dimri.Vetura eshte pa-dogan ne tabela te Gjermanis mund te clajmrohet brenda 1 jave .Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme nuk ka nevoj per asnje investim.Presim bleres serioz.Tel:044-751-555