€3 700

Jaguar X-type benzin+gaz

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Jaguar
Modeli X-Type
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Jaguar 3 benzin + gaz viti 2005 full opsion me sendile me ngrohje fryrje + cfryrje me kondicioner dopjo klima marmita me zhurem shum i paster si brenda dhe jasht ngjendje perfekte si nga ana motorrike ashtu dhe gjenerike shitet per arsye mos perdorimi 0682033732