€5 300

OKAZJON Hyundai Terracan dizel

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Hyundai
Modeli Terracan
Kilometrazha 100 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

Okazion:shitet foristrad Hyundai terracan viti 2005 me naft,2.9 kubik,kamio manual,xhamat elektrik,sendilet me nxemje,sensor parkingu para dhe mbrapa, 107 mije km te bera me dokumenta shqiptare te saporinovuara,ne gjendje te perkryer,mund ta kontrolloni ku te doni,shitet per arsye se kam mjet tjeter,çmimi 5300 euro .tel 0692076573