€4 500

Shitet Hyndai Santafe, 4500eur

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Hyundai
Modeli Santa Fe
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Dokumentet e vlefshme deri ne Janar 2020. Makina eshte ne gjendje perfekte, full option, 2.0 CRDi, 4×4 permanent, xhamt e pasme te zi origjinal dhe te kater elektrik, tapiceria lekure gri, 2 çelsa me pult, sist. alarmi, etj.. ka bere vetem 3 mije km ne shqiperi.