€12 500

Ford Mustang Full Option 2012

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka Ford
Modeli Mustang
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

OKAZION!Ford Mustang motorr 3.7 benzine,viti i prodhimit 2012 ,kamio automatike,sallon lekure ,komanda ne timon,disqe alumini Sport,mbyllje qendrore me pult,mundesi ndezje me pult qe nga jashte makines,Full opsion,makine shume e shpejte dhe e vecante…Makina eshte e sapoardhur nga USA me dogane te paguar…