€11 900

Ford Mustang 3.7benzine coupe 2012

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka Ford
Modeli Mustang
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A

Ford Mustang 3.7 benzine sport,model USA,viti 2012 ,kamio automatike,ngjyre vishnje,komanda ne timon,xhama elektrike,disqe alumini,shume e shpejte dhe zhurme sportive,e paster jashte dhe brenda sic duket edhe ne foto.. Makina eshte e sapoardhur nga USA ,me dogane dhe siguracion te paguar…