€14 000

Ford kuga

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Ford
Modeli Kuga
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Machina shum e regullt me 142000km cambio automatico navigatore USB sensore di parcheggio para dhe mbrapa machina per momentin ndodhet ne itali ne gushte do ta sjell ne shqiperi.