€11 900

FORD KUGA, VITI 2012, AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 NAFTE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Ford
Modeli Kuga
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2012, sallon lekure, ngrohje sedilesh, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel+aux, kompiuter bordi, pilot automat, xhama te zinje origjinale, komanda ne timon, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa, liber sherbimi fordi etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana