€8 500

Ford Kuga 2.0TDCI 2009 Makina Prej Zvicra

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Ford
Modeli Kuga
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

E shes Makinen FORD KUGA Viti Fund 2009 Tdci osht ne gjendje shum te Mire ngjyra makines osht metal perlbardh,17zol chromfelga dotz fast Seven viti 2017,edhe gomat e veres jan goodyear 2017,(felgat dhe gumat kan deri 2500euro vler.)ka Navi,GPS,DVD,BLOOTHOT,dhe shum sena tjera.. Cmimi e Makines osht 8500euro me mar veshje mund te konatktoni WhatsApp Nr.0041 76 801 73 79