€4 800

2010 Ford Focus Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Ford
Modeli Focus
Kilometrazha 50 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa N/A
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme N/A
Ngjyra e brendshme N/A

Shes Ford Focus versioni ”Ghia” ne perdorim personal, 1.6 benzine, prodhim 2010, kambio automatike, me vetem 50,000 km (blere i ri tek Ford), sensore parkimi prapa, tavan panoramik, A/C digital me 2 zona rregullimi, xhamat te gjitha elektrike prapa te zinj origjinale, kompjuter bordi, radio CD, komanda ne timon, sensor shiu, mbeshtetese krahu te sediljet perpara dhe prapa, mbyllje qendrore nga brenda dhe me pult nga jashte, tapiceri bezhe & kafe, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, te gjitha serviset tek Ford me liber, taksa siguracion kolaudim deri në gusht 2022. Ndodhet ne Tirane, nuk nderrohet me makine tjeter. Dergo WhatsApp/Viber ne 0694010036.