€2 900

2010 Ford Focus Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Ford
Modeli Focus
Kilometrazha 119 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1.6
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)

Ford Focus 1.6 naft 110 cv

-Vit pordhimi 2010✅
-119.000 km ✅
-Manuale✅
-E sapo ardhur (Italy), me dogan te paguar✅
-Sherbimet e bera ✅
-Tapiceri (cope)✅
-Goma 70%✅
– Gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike✅

Cmimi : 2900€ I Diskutueshem ✅🤝✍🏻

cel:0674897814
cel:0692933169