€3 590

2008 Ford Focus Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Ford
Modeli Focus
Kilometrazha 200
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1.6
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Rrota aliazhi

Ford focus Titanium full
• Motorr 1.6 nafte
• Viti prodhimit 2008
• Km 200.000 ( Me garanci )
📞0699733633📞
• Kambjo manuale
• Konsum nafte 4.5L / 100KM
• Opsione
• Fener adaptiv levizin sipas timonit
• Stopa LED
• Xhama te zinj origjinal
• Zgara gjatesore ne tavan
• Disqe alumini
• Pasqyre me erresim
• Paket chrome
• Sedilje lekure dhe cope
• Klimatizator dixhital me 2 zona
• Aux bluetooth
• Komand me ze
• Kompjuter bordi
• Komanda ne timon
• 2 celca
• Vetem 1 pronar ka patur makina
• Te gjitha sherbimet e sapo kryera vaj filter , gomina etj
• Makina ndodhet ne Durres