€2 300

Ford Focus 1.8 TDDi -00

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Ford
Modeli Focus
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2000
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Ford Focus 1.8 tddiViti 2000Gjendje perfekte motorike dhe xhenerike..Goma te reja.Disqe alumin