€3 800

2010 Ford Fiesta Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Ford
Modeli Fiesta
Kilometrazha 92 000
Lloji i karburantit Gaz (TNG) / Benzinë
Targa Shqiptare
Motorri 1.4
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Vjollcë
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • CD (një disk)
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Sendilje e rreshtit të tretë

Ford fiesta 1.4 benzin gaz titanium🚗🤝
-Vit prodhimi 2010 ✅
-92000 km✅
-coupe ✅
-manuale ✅
-goma te reja 90%✅
-bluetooth/usb/aux✅
– sedilje cope✅
-disqe alumin✅
-gjendje perfekte motorike dhe xhenerike ✅
-Dogane e paguar(pa targa)✅

Cmimi 3800€ 🤝✅📝

Cel: 0674897814
Cel:0692933169